טכנולוגיה

כמעצבים ואדריכלים בעצמנו, אנחנו מבינים לעומק את כל תהליכי העבודה מהתכנון ועד לשלב הייצור, וזה מקל על יצירת שיתוף פעולה מלא והרמוני.

אנו גאים בתוצרים שלנו ומאמינים שהחוזקה הגדולה ביותר שלנו היא היכולת לשלב כלי עיצוב וייצור מתקדמים ומודרניים לצד ידע ואמצעי ייצור מסורתיים אשר משלימים את תהליכי הייצור.

אנחנו אדריכלים ומעצבים החושבים ויוצרים מתוך היכרות מעמיקה עם מגווון רחב של אמצעי ייצור וחומרים.

כלים טכנולוגיים מתקדמים מסייעים לנו בתהליכי עיצוב, פיתוח ותכנון עבור מגוון רחב של פרויקטים כמענה אופטימלי לצרכי הלקוח. הגוף התכונני בסטודיו מבוסס על כלים שונים בעיצוב פרמטרי ובהם תוכנות Rhino, Grashoperr ונוספים.

(CAD (Computer Aided Design

תהליכי ייצור בסביבת CAD תלת ממדית מבוססת קוד וארגזי כלים גיאומטריים. אלו מאפשרים מידול כלכלי, מורכב ומדויק. התהליך עונה על הצורך בתקשורת "אונליין" מול אנשי המקצוע בפרויקט, יצירת מבנה נתונים המתרגם ליכולת לתכנן ולתאר צורות בצורה מתמטית ואפשרויות הדגמה מפורטות.

עיצוב פרמטרי

עיצוב פרמטרי מאפשר תכנון ומניפולציות על גבי צורות אדריכליות על ידי התאמות של פרמטרים שונים בגיאומטריה של המוצר. באופן זה ניתן לחקור ולשחק עם תנועה ומעבר בין דו לתלת-ממד באמצעות  ייצוג דיגיטלי. באופן זה ניתן לבנות מגוון מוצרים שונים בהתאמה אישית לצרכי הפרויקט.

מידול והדמיה בתלת מימד

אנחנו מספקים שירותי מידול והדמיות בתלת מימד עבור צרכי התעשייה השונים. בייתא קראפט עובדת עם מעצבי מוצר, מעצבים תעשייתיים, מפתחים ויזמים בכל שלבי הפיתוח.

בית המלאכה כולל קומת ייצור מאובזרת הכוללת סדנת צבע אשר יחד מבטיחים תהליך עבודה זריז, גמיש וקפדני. יכולת ייצור עצמאית מאפשרת לנו דיוק מקסימלי בפרטים ותהליכי בקרה קפדניים תוך שמירה על כדאיות כלכלית. במקום מגוון רחב של חומרי גלם המאפשרים התאמה ייעודית לצרכי הפרויקט.

אנחנו מתמחים בשירות ייצור חלקים מרמת האבטיפוס ועד לייצור בסדרות. נשמח לעבוד אתכם באספקה קבועה לחלקים – במנות קטנות עד בינוניות כשהחלק הראשון יהיה זה לאחרון.

חיתוך וחריטה CNC

בבית המלאכה מכונות CNC-RUOTER גדולות mm) 1500X3000X500) בארבע צירים עם אפשרות לציר רדיאלי (מחרטה). התהליך כולל "דפינות" מורכבות על ידי ג'יג'ים (מאחזים) בייצור עצמי ומערכות להחלפות כלים מרובים, המאפשרים שפה עיצובית עשירה והרבדה של מספר מהלכי כלים שונים על אותו עובד.

אנו חורטים וחותכים במגוון חומרים ובהם חומרים נגריים, חומרים פלסטיים, חומרים לייצור תבניות, מתכות רכות וחומרים מרוכבים. בתוך זה ניתן למנות פרספקס, ספוגים, Sika Block, גושי פוליאורטין מוקצף, עצים מיוחדים, דלרין ואוקולון, קרבון ופיברגלס, MDF ,HPL, במבוק קוריאן, יציקות אפוקסי ועוד.

מוזמנים לבקר בספריית החומרים שלנו כאן

גיפור ויציקת חומרים מרוכבים

יציקת חלקים ויחידות בנייה מחומרים מרוכבים כגון סיבי פחמן, זכוכית קבלר ומצעים ספוגיים מיוחדים. תהליך הפקת החלק מתחיל מתכנון והכנה לייצור בסביבת CAD תלת ממדית, כשבשלב זה נלקחים בחשבון המאפיינים הגאומטריים והפיזיקליים של החלק ומתורגמים למודלים תלת מימדיים של אמצעי הייצור עצמם.
בתהליך השיכוב, המתבצע בטכנולוגיית pre-preg או בטכנולוגיית resin infusion ניתן דגש על שימוש נכון בחומרים, שמירה על הנחיות הייצור מהלקוח ומהספק וכן תיעוד ומדידה.

סריקה והדפסה תלת מימדית

בית המלאכה מאובזר במכונות בתלת-מימדית למטרות שונות. המכונות מאפשרות הדפסה שמבוססת על הקשחת נוזל בלייזר במגוון רחב של חומרי הדפסה הנבדלים בצבע ובתכונות פיזיקליות וכימיות. אנו מתמחים גם בהדפסה של סיב קרבון רציף הנעטף בציפוי ניילון ומשמש כדבק לתוצרים חזקים במיוחד תוך שימוש בחומרים מרוכבים.
הדפסה תלת מימדית הנה גישה אידיאלית לייצור תוצרים בהתאמה אישית לסך מרכיבי הפרויקט – מטרה, מיקום, תקציב ולוחות זמנים.

בית מלאכה לעבודת צבע וליטוש

תהליכי הצביעה והליטוש נתפסים לעתים קרובות כהיבט שולי בערך המוצר אך עבורנו הם חלק בלתי נפרד מתהליך הייצור הקפדני. לבחירת הצבע ואיכות העבודה משמעות כבדת משקל על אופן השימוש במוצר, אורך החיים שלו והפונקציות אותם עליו למלא. כך, מערכת הצבע לגימור החלק מאפשרת ביצועים נוספים כגון הגנה מפני תנאי סביבה קיצוניים, הסוואה או הבלטת הנראות של חומר הגלם המקורי עד לדרגת פוליש מבריקה. בביצוע העבודה דרגת פני השטח ותהליכי הגימור והצבע מבוקרים ומתועדים לפי הוראות השימוש בחומרים ועל פי הנחיות יצרן הצבע.

כל הזכויות שמורות לבאייתא קרפט בע"מ | 052-658-0466 | info@baitacraft.com | מותגים: אקודום כיפה גאודזית